Biodata Jung So min (Artis Korea Cute Sangat2)

Author : Cik Rose Cute | 8:37 PM | 16Total Comments |
Korang mesti kenal artis korea yg cun melecun niekan....aku suka tengok muka Jung So min,perwatakannya sangat2 menarik tau....


Tengok muka dia tak puas....Lagipun awek korea nie suka senyum dan ketawa...

Jom! kita tengok biodatanya....


Jung So Min adalah pemegang watak dalam Drama korea Bad Guy (pernah tayang kat malaysia ke?aku pun tak perasan) dan Playfull Kiss (Dekat Malaysia drama korea nie tajuknya Naughty Kiss) Sekarang tengah di tayangkan dekat Ntv7 malam jumaat pukul 11.30pm kalau tak silap aku....Layan drama korea best jugak...

Profile Jung So Min
Name: ??? / Jung So Min
Real name: ??? / Kim Yoon Ji
Profession: Actress and model
Birthdate: 1989-Mar-16
Height: 165cm
Weight: 47kg
Star sign: Pisces
Blood type: A
Talent agency: Bloom Entertainment
Jung So Min mempunyai nama asli Kim Yoon Ji, adalah seorang aktris Korea Selatan yang membintangi   drama Bad Guy yg memegang watak Hong Mo-nae di SBS . Dia adalah pemegang watak utama wanita dalam drama MBC Playful Kiss sebagai Oh HaNi, dalam drama tersebut ia bermain bersama dengan Kim Hyun Joong.

Dia belajar balet  dari sekolah menengah. Di sekolah tinggi dia belajar tarian tradisional Korea. Dia mengatakan bahwa jika ia terus menari, ia ingin melancong  ke negara-negara lain untuk menyebarkan tarian tradisional Korea. Dia juga dikenali  kerana mirip  dengan artis korea Yoon Eun Hye.

 

 Foto Jung So Min artis korea Foto Jung So Min artis korea Foto Jung So Min artis korea

Koleksi Foto Jung So Min

Nota Ibu Pink:Yang paling aku suka tentang Jung So Min nie bintang pisces cam aku hihihi...Jung So min 16 Mac...Aku 13 Mac hihihi beza cuma 3 hari jer...

 Click HERE to earn extra money!


Nak Tempah edit blog Comel Dan kemas dengan harga murah Tekan Sini Tau..ツ

16 comments:

  1. admire btl tgk mke pelakon korea lagi2 dah ade byond ni mmg layan korea jerlah astro 393

    ReplyDelete
  2. hehe...dlm cte naughty kiss,dia cm bodoh2 ckit..kiut jeee:)

    ReplyDelete
  3. akk x berapa kenal sbb x minat tgk citer korea ..
    tapi mereka nie kulit cantik2 kan .. kagum ;)

    ReplyDelete
  4. playful kiss dia blakon..comey :)

    ReplyDelete
  5. ni artis kora baru ye.. sbb lama dh xtgk citer korea..xkenal y bru2 ni..tp mmg cun la dia ni

    ReplyDelete
  6. muka dia ada iras2 muka saya lah..hahahaha

    ReplyDelete
  7. kureng dgn artis korea ni. kalau tengok pun seadanya je.

    ReplyDelete
  8. cantiknyer...kulit diorang ni licin2 jer kan hihi

    ReplyDelete
  9. hihi..minat btl akak ngan retis korea ni ye.. :)

    comey jugak dia ni :)

    ReplyDelete
  10. comel..kulit putih gebu..jelesnyerr..hihihi

    ReplyDelete

●▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬●
• بِسْــــــــــــــمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيْـــــمِ •
terima kasih kerana korang Ikhlas Memberi Komen...Lambat Atau Cepat...Cik Rose Akan terjah blog Korang...
Semoga kita sama - sama ikhlas berkawan di alam maya Bersama mahabbah cintaNYA
●▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬●
"⎝⓿⏝⓿⎠JAZAKUMULLAH"⎝⓿⏝⓿⎠